Fotografia przemysłowa i industrialna

Dlaczego fotografia przemysłowa i industrialna?

Fotografia przemysłowa – zakłady przemysłowe, instalacje przemysłowe, budowy, obiekty przemysłowe, maszyny, urządzenia, linie produkcyjne.

Potrzebujesz zdjęć swojej firmy, hali, magazynu? Może jesteś zainteresowany dokumentacją zdjęciową swojej budowy, budynku? Zainteresowany jesteś wykonaniem zdjęć swoich maszyn, procesu produkcyjnego? Skontaktuj się ze mną ponieważ mogę wykonać dla Ciebie takie zdjęcia.

Wykonuję zdjęcia w branży „przemysłowej”, więc jeśli potrzebujesz tego typu zdjęć to zapraszam do kontaktu,. Nie ma tu znaczenia czy będzie to duża fabryka, czy mały zakład rzemieślniczy. Każde z tych miejsc może być fascynującą scenerią do zdjęć ponieważ są to miejsca, w których jest „to coś”.

Kreowanie wizerunku poprzez zdjęcia w obecnych czasach jest o wiele ważniejsze niż tworzenie opisów słownych. Kultura obrazkowa i przekaz wizualny dominują. Powiedzenie „jak Cię widzą tak Cię piszą” nabiera nowego znaczenia. Wykonanie sesji przemysłowej to dobre posunięcie. Zdjęcia, które przedstawią Twoją firmę ciekawie, więcej powiedzą niż słowa dlatego też zapraszam do kontaktu!

Co w ramach sesji fotografii przemysłowej?

W ramach sesji fotografii przemysłowej i industrialnej fotografuję pracowników przy pracy podczas wykonywania ich codziennych czynności na stanowiskach. Wykonuję reportaże związane z działalnością przedsiębiorstw, z ich codziennym funkcjonowaniem i ważnymi wydarzeniami. Dokumentuję fotograficznie powstawanie produktów w ciągu technologicznym na kolejnych jego etapach. Od materiałów do produkcji aż po wyrób gotowy, przeznaczony do wysyłki do klienta. Wykonuję relacje z targów, spotkań, eventów branżowych.

Fotografuję całe instalacje jak i pojedyncze elementy. Zbliżenia poszczególnych maszyn, czujników, elementów czy operacji. Fotografuję linie produkcyjne jak i produkty powstające na nich oraz materiały do ich produkcji.

Wykonuję też sesje w ramach TFP czyli daję zdjęcia za możliwość fotografowania tego co mnie interesuje. Ty dostajesz zdjęcia, które możesz wykorzystać a ja mam możliwość wykonywania zdjęć w interesującym miejscu i możliwość ich publikacji np. na swoich stronach np. na facebook.