fotografia dziecięca

Uciekają chwile, uciekają dni. Zdjęcia Waszych dzieci po latach są bardzo miłym wspomnieniem. Preferuję naturalność, bez udziwnień, tak jak jest w rzeczywistości. Przy zabawie, w codziennym otoczeniu, z uśmiechem na twarzy albo łzami.

fotografia okolicznościowa

Jest tyle chwil, w których lepiej brać udział a nie zajmować się robieniem zdjęć, że wszystkich ich wymienić się nie da – chrzciny, spotkania, wesela, eventy firmowe, rocznice, pogrzeby i wiele, wiele innych … tutaj polecam swoje usługi.

fotografia wnętrz

Kupujemy oczami, Większość otaczającego nas świata odbieramy zmysłem wzroku dlatego tak ważne są przy sprzedaży nieruchomości dobre zdjęcia. Dzięki nim zwiększa się ilość potencjalnych klientów co z pewnością ma przełożenie na wynik transakcji.

macro

Świat mały, świat owadów, łąk, pól. Świat, który jest obok nas ale tak nam spowszedniał, ze nie zauważamy jako może być piękny. Trochę z boku, nie narzucający się rozmiarem a jakże zachwycający. Pooglądajcie!

architektura i miasto

To co nas otacza, na co zazwyczaj nie zwracamy uwagi albo widzimy to inaczej. Popatrzcie jak ja widzę miasto. Odwiedźcie galerię ze zdjęciami dotyczącymi miasta i architektury.

krajobraz

Ile razy zachwyciliście się widokiem, zachodem słońca, świtem czy pięknym światłem popołudniowych godzin? Ja też ulegam tym zachwytom a jeśli mam aparat pod ręką to rodzą się z tego zdjęcia. Niekiedy i „brzydota” krajobrazu jest zachwycająca. Jak ja to widzę – zobaczcie w galerii.